studenci SUM z dyplomem za zajęcie drugie miejsca podcza Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Kardiologicznej w Gdańsku

Sukces studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Studenci reprezentujący Koło Naukowe, działające przy Klinice Elektrokardiologii i Niewydolności Serca Katedry Elektrokardiologii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach SUM, zostali docenieni podczas XXXIII Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Kardiologicznej w Gdańsku.

II miejsce za pracę pt.: „Ocena przydatności danych antropometrycznych i kwestionariuszy ryzyka w predykcji występowania zaburzeń oddychania podczas snu w populacji pacjentów ze schorzeniami układu krążenia” zajęli Wiktoria Piłat, Agnieszka Połap, Patrycja Pokraczyńska, Monika Sochacka, Michał Rozmus i Karol Skowronek.

Gratulujemy Studentom oraz Opiekunowi Koła Naukowego dr n. med. Danucie Łobodzie.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]