STYPENDIUM MINISTRA ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA DLA STUDENTÓW NA ROK AKADEMICKI 2019/2020 – WNoZ

Uprzejmie informujemy, że do  7 października 2019 r. w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach przyjmowane będą wnioski o przyznanie studentom stypendiów Ministra Zdrowia za znaczące osiągnięcia naukowe/sportowe na rok akademicki 2019/2020.

Szczegółowe informacje, rozporządzenie Ministra, instrukcja wypełniania formularzy oraz formularze znajdują się na stronie
° Student (menu: więcej → pomoc socjalna i stypendia)
° Ministerstwa (gov.pl → nauka → studenci → stypendia Ministra)

Składający wnioski proszeni są o dokładne zapoznanie się z w/w dokumentami. Złożone wnioski powinny mieć faktycznie wybitny charakter a studenci powinni szczególnie wyróżniać się w nauce lub pracy naukowej. Wnioski winny być przygotowane na odpowiednich formularzach w sposób staranny, przejrzysty i czytelny. W Dziekanacie WNoZ należy złożyć 3 egzemplarze wniosków wraz z oświadczeniem studenta i 1 komplet dokumentacji potwierdzającej zawarte we wniosku informacje.

[Przesłano przez: Tatiana Żurawska]