NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE STYPENDIUM DLA STUDENTÓW KIERUNKÓW: LEKARSKIEGO, PIELĘGNIARSTWO I POŁOŻNICTWO

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Lubuskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium na rok akademicki 2019/2020 dla studentów kształcących się na kierunkach:  lekarskim, pielęgniarstwie lub położnictwie.

Oferta skierowana jest dla studentów III, IV, V lub VI roku studiów na kierunku lekarskim oraz dla studentów kierunkach: pielęgniarstwo lub położnictwo, którzy kształcą się na III roku studiów I stopnia oraz na I i II roku studiów II stopnia. Oprócz spełnienia powyższych kryteriów, osoby zainteresowane mogą złożyć wniosek o przedmiotowe stypendium jeżeli m.in.: nie powtarzają roku, na którym ubiegają się o stypendium oraz nie korzystają z urlopów określonych w Regulaminie Studiów.

Wnioski o przyznanie ww. stypendium można składać w terminie do 31 października 2019 r.
w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze lub za pośrednictwem poczty.

Szczegółowe informacje oraz druk formularza znajdują się na stronie internetowej:

[Przesłano przez: Dominika Grzeszczyk]