monety i finanse

Nabór wniosków o przyznanie stypendium

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE STYPENDIUM STUDENTOM KSZTAŁCĄCYM SIĘ NA KIERUNKU LEKARSKIM

Informujemy, że Zarząd Powiatu Włoszczowskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium studentom kształcącym się na kierunku lekarskim.

Oferta skierowana jest dla studentów V lub VI roku studiów na kierunku lekarskim, którzy nie powtarzają roku, nie korzystają z urlopów określonych w Regulaminie Studiów oraz którzy zawrą umowę zobowiązującą do odbycia stażu a następnie podjęcia pracy na okres nie krótszy niż okres pobierania stypendium, w Szpitalu Powiatowym im. Jana Pawła II we Włoszczowie.

Stypendium będzie przyznawane na okres 4 miesięcy (od 1 marca 2020 r. do 30 czerwca 2020 r.).

Wnioski o przyznanie ww. stypendium można składać w terminie do 10 lutego 2020 r. w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie (osobiście, za pośrednictwem poczty lub elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP).

Szczegółowe informacje oraz druk formularza znajdują się w linkach poniżej:
Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium

[Przesłano przez: Dominika Grzeszczyk]