obrazek szkolenie warsztaty

Pomoc w wyszukiwaniu publikacji do prac

Szanowni Studenci SUM,
Ponieważ obecnie budynki naszych bibliotek są zamknięte, wprowadzamy zdalną pomoc przy wyszukiwaniu literatury dla osób piszących prace licencjackie, magisterskie itp.
Wysyłając maila (na adres ) wraz z tematem pracy, latami za które szukacie materiałów i językami w jakich szukacie, możecie uzyskać pomoc w postaci:
– wskazania odpowiednich baz do szukania literatury, dostępnych dla Was z domu przez usługę PROXY,
– ulotek pomocniczych do baz,
– odpowiednio dobranych przez nas haseł, które należy wpisać w bazy w celu wyszukania konkretnej literatury,
– instrukcji w jaki sposób otrzymać pełne teksty publikacji w formie plików PDF.

WAŻNE: aby uzyskać pomoc piszcie do nas z adresu, który podaliście nam jako kontaktowy zapisując się do którejkolwiek z naszych bibliotek, lub z adresu w domenie @365.sum.edu.pl.

Pozdrawiamy,
Biblioteka SUM, Katowice ul. Warszawska 14.

[Przesłano przez: Anna Tyczka]