Szanowni Studenci i Doktoranci,

w związku z ograniczeniami związanymi z pandemią wirusa SARS-CoV-2 10 część wniosków złożonych w terminie rekrutacji, zostało dostarczonych do Komisji Rekrutacyjnej Programu Erasmus+ z opóźnieniem. Poniżej zamieszczone są listy uzupełniające uwzględniające dostarczone wnioski. Uwzględnienie poniższych wniosków nie spowodowało jakichkolwiek zmian w wynikach rekrutacji pozostałych kandydatów.

Dear Students,

due to restrictions related to the SARS-CoV-2 pandemic, some applications submitted within the recruitment deadline were submitted to the Erasmus + Program Admission Committee with a delay. Below you can find the supplementary lists based on the submitted applications. Taking into account the following applications did not cause any changes in the recruitment results of the remaining candidates.