komunikat

Komunikat Nr 1 Dziekana – spotkanie organizacyjne dla I roku dietetyki I stopnia

Komunikat Nr 1/2020
Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
z dnia 30.09.2020 r.

w sprawie: spotkania organizacyjnego studentów I roku kierunku dietetyka stacjonarna pierwszego stopnia prowadzonego w Wydziale Nauk o Zdrowiu w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w roku akademickim 2020/2021

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zaprasza na spotkanie organizacyjne w dniu 05.10.2020 r. zgodnie z poniższym harmonogramem:

• grupa wykładowa W1 – godzina 10:00,
  • grupa wykładowa W2 – godzina 11:00.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sali nr 29 budynku Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu przy ul. Piekarskiej 18.

Prosimy o wcześniejsze przybycie, obecność obowiązkowa.

Ze względu na sytuację epidemiczną, prosimy o przybycie w maseczkach, dezynfekcję rąk przy wejściu do budynku Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu oraz zachowanie odległości 2 metrów.

dr hab. n. med. Sebastian Grosicki, prof. nadzw. SUM
Dziekan