herb SUM

KOMUNIKAT NR 11/ 2020 DZIEKANA WYDZIAŁU NAUK FARMACEUTYCZNYCH Z DNIA 15.12.2020 R

KOMUNIKAT NR 11/ 2020 DZIEKANA WYDZIAŁU NAUK FARMACEUTYCZNYCH W SOSNOWCU Z DNIA 15.12.2020 r

w sprawie XLII Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich

UWAGA

Studenci V roku jednolitych studiów magisterskich kierunku: farmacja i analityka medyczna oraz II roku studiów drugiego stopnia kierunku: kosmetologia i biotechnologia medyczna

Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Dziekan Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu uprzejmie informuję, że, w dniu 08.01.2021 r, tj. piątek o godz. 10.00 odbędzie się XLII Wydziałowy Konkurs Prac Magisterskich, organizowany przez Samorząd Studencki Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Z uwagi na sytuację sanitarno – epidemiczną, konkurs odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Podczas konkursu będą prezentowane prace magisterskie tegorocznych absolwentów kierunków:

farmacja, analityka medyczna, biotechnologia medyczna II stopnia, kosmetologia II stopnia.

Obecność podczas konkursu jest obowiązkowa.

Z wyrazami szacunku,

dr hab. n. med. Robert Wojtyczka
Dziekan
Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach