Informacja dot. szczepień przeciw COVID-19

Szanowni Studenci,

z upoważnienia Kolegium Dziekańskiego w związku z informacją otrzymaną od Pana dr n. med. Jacka Karpe, Lekarza Naczelnego Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko SUM ( ul. 3-go Maja 13-15, 41-800 Zabrze) uprzejmie informuję, że we wtorek 5 stycznia br. rozpoczynają się szczepienia Studentów WNMZ przeciw COVID-19.
Studenci, którzy zgłosili chęć poddania się szczepieniu i zostali przyporządkowani do SPSK Nr 1 w Zabrzu będą szczepieni według porządku alfabetycznego:
wtorek, 5 stycznia – Studenci o nazwiskach od A do B (włącznie),
środa, 6 stycznia – Studenci o nazwiskach od C do F (włącznie).

Dalszy harmonogram szczepień podamy, gdy tylko otrzymamy potwierdzenie list ze Szpitala.
Godziny szczepień od 8.00-12.00, szczepienia odbywają się w lokalizacji dawnego oddziału intensywnej terapii dziecięcej (budynek Nr 1) wejście od strony punktu pobrań (brama od ulicy 3 Maja).

UWAGA!
1) Każda osoba zgłaszająca się powinna dostarczyć załączony, wypełniony kwestionariusz aby przyspieszyć procedowanie na miejscu (załącznik).
2) Uprzejmie prosimy o sprawdzanie na bieżąco skrzynki mailowej, ponieważ informacja z potwierdzeniem terminu szczepienia będzie wysłana do Państwa drogą mailową przez Pracowników Dziekanatu WNMZ. W w/w mailu będzie podana indywidualna godzina szczepienia.

Z wyrazami szacunku,
dr inż. Dagmara Dołęga

Kierownik Dziekanatu Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach