komunikat

Komunikat Nr 1/2021/2022 Dziekana Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu z dnia 27.09.2021 r.

w sprawie: spotkania organizacyjnego studentów I roku kierunków prowadzonych przez Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

UWAGA!
STUDENTKI i STUDENCI I ROKU
Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu

w roku akademickim 2021/2022

Dziekan Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zaprasza na spotkanie organizacyjne w dniu 5 października 2021 r. studentów I roku kierunków: lekarskiego, lekarsko-dentystycznego i ratownictwa medycznego, które odbędzie się według poniższego harmonogramu:

• kierunek LEKARSKI – Nazwiska od A – M – godzina 11:00,
  • kierunek LEKARSKI – Nazwiska od N- Ż – godzina 12:30,
  • kierunek LEKARSKO-DENTYSTYCZNY – godzina 10:00,
  • ANGLOJĘZYCZNY kierunek LEKARSKO-DENTYSTYCZNY – godzina 9:00,
  • kierunek RATOWNICTWO MEDYCZNE – godzina 14:00

Spotkania organizacyjne odbędą się w sali 420 Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu przy Placu Traugutta 2 w Zabrzu.
Prosimy o wcześniejsze przybycie, obecność obowiązkowa.
Ze względu na sytuację epidemiczną, prosimy o przybycie w maseczkach, dezynfekcję rąk przy wejściu do budynku Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu oraz zachowanie dystansu.

Jednocześnie informujemy, że obowiązkowe szkolenie BHP odbędzie się w formie e-learningowej w okresie od 01.10-31.10. 2021 r.

Informacje dotyczące usług elektronicznych SUM dla Studentów 1-go roku znajdują się pod adresem https://student.sum.edu.pl/pierwszy-rok-w-sum/ .

prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Alicja Grzanka