herb SUM

Komunikat w sprawie możliwości ubiegania się o „Stypendium Marszałka Województwa Lubuskiego dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim oraz pielęgniarstwo lub położnictwo”

Informujemy, że Studenci Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach mają możliwość ubiegania się o „Stypendium Marszałka Województwa Lubuskiego dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim oraz pielęgniarstwo lub położnictwo”.

Zasady przyznawania stypendiów przez Marszałek Województwa Lubuskiego określa:

Jednocześnie wszelkie informacje nt. ww. stypendiów znajdują się na stronie internetowej województwa lubuskiego pod linkiem:

Wniosek należy składać bezpośrednio do Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województw Lubuskiego w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej 7 lub przesłać pocztą (decyduje data stempla pocztowego) w terminie od 5 października 2021r do 31 października 2021 r

Zarząd Województwa Lubuskiego  zwraca szczególną uwagę na obowiązek starannego wypełnienia wniosku i załączenia kompletu wymaganych załączników, określonych w w/w.