Szósty – ostatni – wykład prof. Michała Toborka pt. “The role of the gut-brain axis in neurological disorders”

Serdecznie zapraszamy we wtorek 07.12.2021 r. na wykład pt. “The role of the gut-brain axis in neurological disorders”, kończący cykl prelekcji prof. Toborka – wybitnego naukowca z University of Miami!

Wykłady były realizowane w ramach projektu pt. „Zwiększenie Potencjału Naukowo-Dydaktycznego Katedry Biochemii Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu SUM”.

Projekt finansowany jest przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” i oferował cykl sześciu wykładów dla studentów SUM i AWF w Katowicach oraz seminariów dla pracowników SUM. Więcej o programie można przeczytać tutaj.

Aby wziąć udział w wykładzie, o godzinie 16:00 wejdź do pokoju: https://us06web.zoom.us/j/87101672885?pwd=VW9meEtYRkw0L25idnVMc0ovQXdUQT09

Wszystkie spotkania w ramach projektu są bezpłatne.

Masz pytania?

Osoba odpowiedzialna w sprawach administracyjno-technicznych:

Joanna Rozbicka-Seman – Centrum Transferu Technologii SUM

Tel. 32 208 36 40