ABSOLWENTKA WYDZIAŁU NAUK FARMACEUTYCZNYCH W SOSNOWCU ZWYCIĘŻCZYNIĄ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSKU PRAC MAGISTERSKICH KIERUNKU ANALITYKA MEDYCZNA

Uprzejmie informujemy, że w wyniku przeprowadzonego Ogólnopolskiego Konkursu Prac Magisterskich zorganizowanego dla Absolwentów kierunku Analityka medyczna, Jury przyznało pierwsze miejsce Absolwentce Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu SUM, Pani mgr Aleksandrze Kałużna.

Organizatorem Konkursu było Stowarzyszenie Kolegium Medycyny Laboratoryjnej w Polsce.

Pani mgr Aleksandra Kałużna podczas Konkursu zaprezentowała pracę magisterską pt. „Ocena użyteczności oznaczeń stężenia białka S100/ A12 w diagnostyce wrzodziejącego zapalenia jelita grubego”, wykonaną pod opieką Promotora Pani prof. dr hab. n. med. i n. o. zdr. Katarzyna Komosińska – Vassev – Kierownika Katedry i Zakładu Chemii Klinicznej i Diagnostyki Laboratoryjnej.

Serdecznie gratulujemy wygranej!