Informacja

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kierunku lekarskiego, przyznawanego przez Województwo Świętokrzyskie

Informujemy, że  Zarząd Województwa Świętokrzyskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium na rok akademicki 2022/2023 dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim na uczelni mającej swoją siedzibę na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Zasady przyznawania stypendium przez Województwo Świętokrzyskie określa Uchwała NR 5725/22 Zarządu Województwa Świętokrzyskiego z dnia 10 sierpnia 2022 roku.

Szczegółowe informacje dot. warunków przyznawania stypendiów znajdują się w pliku: Ogłoszenie o naborze (załączniku do Uchwały NR 5725/22 Zarządu Województwa Świętokrzyskiego z dnia 10 sierpnia 2022 roku).

Wszystkie powyższe Uchwały oraz informacje nt. przyznawania stypendium oraz naboru wniosków wraz z załącznikami znajdują się na stronie: http://bip.sejmik.kielce.pl/976-stypendia-lekarskie/11001-uchwala-nr-5725-22-zarzadu-wojewodztwa-swietokrzyskiego-z-dnia-10-sierpnia-2022-roku-w-sprawie-ogloszenia-naboru-wnioskow-o-przyznanie-stypendium-przez-wojewodztwo-swietokrzyskie-studentom-ksztalcacym-sie-na-kierunku-lekarskim/40786.html

Wniosek można składać od 1 września do 17 października 2022 r. Dokumenty można złożyć osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, pocztą lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki nadawczej ePUAP.