UWAGA STUDENCI!

W związku ze znaczącym niedoborem lekarzy Rada Powiatu Kłobuckiego podjęła uchwałę Nr 95/XII/2020 z dnia 28 maja 2020 w sprawie stypendium przyznawanego studentom kierunku lekarskiego.

Uchwała Rady Powiatu Kłobuckiego została przygotowana w celu zachęcenia studentów do podjęcia zatrudnienia na terenie powiatu kłobuckiego po ukończeniu studiów. Na podstawie powyższej uchwały Zarząd Powiatu Kłobuckiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla studentów uczelni medycznych kierunku medycznego. Nabór wniosków będzie ogłoszony od 1 lipca 2023 roku do 8 września 2023 roku.

Szczegółowe warunki związane z naborem wniosków zostały opublikowane na stronie Starostwa Powiatowego w Kłobucku pod adresem www.powiatklobucki.pl

Dane wysyłającego:
Natalia Stolecka