Drodzy Studenci,

mamy przyjemność zaprosić Was na wydarzenie organizowane przez Overseas Doctors UK.

NHS for Overseas Medics to jednodniowe wydarzenie odbywające się 17 czerwca bieżącego roku od 8:30 do 17:30 w Warszawie skierowane do studentów medycyny i młodych lekarzy. Celem wydarzenia jest dostarczenie informacji na temat pracy młodych lekarzy w brytyjskiej służbie zdrowia. Jest to niezwykła okazja do zdobycia informacji na temat sposobu aplikowania do programu Foundation Programme, egzaminów oraz doświadczenia, jakie można zdobyć w brytyjskiej służbie zdrowia.

Koszt: 319-349 zł (lunch jest zapewniony)

Overseas Doctors UK to organizacja złożona z absolwentów polskich uczelni medycznych pracujących w Wielkiej Brytanii. Mają kilka lat doświadczenia w swojej działalności, jak także w organizowaniu corocznych wydarzeń stacjonarnych oraz online.

W przypadku zainteresowania prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem na adres:

Dear Students,

We have a pleasure to invite you for an event organized by Overseas Doctors UK.

NHS for Overseas Medics is 1-day event, taking place on 17th of July from 8:30 am to 5:30 pm in Warsaw, which is adressed to medical students and young doctors. The purpose of this event is to provide information about young doctors working in British health system. It is a great opportunity to get some information about the process of applying for the Foundation Programme, exams and experience in British health system.

Total cost: 319-349 PLN (lunch included)

Overseas Doctors UK is an organization composed of graduades of Polish medical universities working in UK. They are experienced in working in their fields and in organizing yearly events offline and online as well.

In case you are interested in participating in the event, please contact the organizer directly to:

Dane wysyłającego:
Sonia Myrcik