Informujemy, że Powiat Strzyżowski ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium na rok akademicki 2024/2025 dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim.

Stypendium w wysokości 3 000,00 zł miesięcznie przez okres 9 miesięcy w danym roku studiów, może zostać przyznane studentowi, który spełnia łącznie następujące warunki:

• jest studentem co najmniej IV roku kształcącym się na kierunku lekarskim
  • zobowiąże się do odbycia stażu podyplomowego i podjęcia pracy w Zespole Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie, przez określony w warunkach naboru okres, który jest uzależniony od okresu pobierania stypendium.

Wniosek o przyznanie stypendium zainteresowany student składa w terminie 30 września 2024 r.

Szczegółowe informacje dotyczące ubiegania się o przyznanie stypendium wraz z niezbędnymi dokumentami są dostępne, na stronie internetowej pod adresem: www.strzyzowski.pl.

Dane wysyłającego:
Dominika Dróżdż