Drodzy Studenci,

Na prośbę Erasmus Play zapraszamy tych z Was, którzy są zainteresowani tematyką Erasmus+, na webinar “Jak wybrać najlepszy kierunek na Erasmusa?”.

“Dowiedz się, jak wybrać kierunek na Erasmusa! Porto? Malaga? Praga? Monachium? Czy wiesz już, gdzie powinieneś jechać, aby przeżyć najlepsze miesiące w Twoim życiu? Podczas tego webinaru na Youtube pomożemy Ci wybrać najlepsze miasto według Twoich zainteresowań, studiów i preferencji. Damy Ci kluczowe wskazówki dotyczące wymiany, od najlepszych miast przez koszty życia i papierologię, po podróżowanie i życie studenckie. Nie przegap szansy na znalezienie Twojego idealnego miejsca na Erasmusa🏡🌟  Zapisz się tutaj, a my prześlemy Ci link do spotkania na żywo.  Transmisja na żywo odbędzie się w ramach Erasmus Days 14 października o godzinie 15:00.”