Uwaga Studenci, Doktoranci !!!

Zważywszy na aktualną sytuację sanitarno-epidemiczną, przy uwzględnieniu Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 marca 2020 r. oraz Zarządzenia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z dnia 11.03.2020 r. zachęcamy do składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium dla osób niepełnosprawnych, stypendium Rektora, zapomogi  oraz wniosków o ponowne przeliczenie dochodu przede wszystkim drogą elektroniczną (ePUAP, wirtualny dziekanat).

Składając wniosek przez wirtualny dziekanat, należy postępować j.n.

1. Zalogować się w wirtualnym dziekanacie → wybrać odpowiedni wniosek oraz załączniki (wypełnić),
  2. Zeskanować  odpowiednią dokumentację i dołączyć do wniosku → zapisać,
  3. Następnie wniosek będzie podlegał weryfikacji przez Sekcję ds. Rekrutacji i Świadczeń dla Studentów.

W przypadku pojawienia się komunikatu „do poprawy” – należy wniosek poprawić, uzupełnić.

Natomiast po otrzymaniu informacji, iż wniosek jest „przyjęty” oznacza to, że wniosek jest prawidłowo wypełniony i załączono wszystkie wymagane dokumenty i należy oczekiwać na rozpatrzenie przez Uczelnianą Komisję Stypendialną.

W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt z Sekcją ds. Rekrutacji i Świadczeń dla Studentów.
Telefon: 32/ 208 3592 lub 32/ 208 3598
E-mail: ; ; ;