Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium studentom kształcącym się na kierunku pielęgniarstwo

Informujemy, że Zarząd Powiatu Włoszczowskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku pielęgniarstwo.

Stypendium może być przyznane na okres 4 miesięcy tj. od 1 marca 2022 roku
do 30 czerwca 2022 roku studentom III roku studiów pierwszego stopnia albo I i II roku studiów drugiego stopnia, kształcącym się na kierunku pielęgniarstwo, którzy zobowiążą się do podjęcia pracy na stanowisku pielęgniarki (pielęgniarza), w Szpitalu Powiatowym im. JANA PAWŁA II we Włoszczowie, dla którego powiat włoszczowski jest powiatem tworzącym lub w Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie, nie później niż w ciągu 3 miesięcy od zakończenia studiów na okres, co najmniej 3 lat.

Wysokość stypendium wynosi 1000 zł miesięcznie.

Z wnioskiem o przyznanie stypendium występuje zainteresowany student. Wniosek winien zostać złożony osobiście w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie, przesłany pocztą (decyduje data wpływu do Starostwa Powiatowego we Włoszczowie) lub za pośrednictwem skrzynki podawczej ePUAP.

Termin składania wniosków do dnia 21 lutego 2022 roku.

Szczegółowe informacje związane z naborem wniosków są zamieszczone na stronie Starostwa Powiatowego we Włoszczowie pod adresem https://www.starostwo.wloszczowa.eobip.pl w zakładce Komunikaty i ogłoszenia.