SOLIDARNI Z UKRAINĄ !

W imieniu społeczności Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach chcemy zadeklarować jedność i solidarność, którą kierujemy w stronę Narodu Ukraińskiego – Ukraińców i Ukrainek. Nie możemy pozostać obojętni wobec tego, co się stało.

Zdrowie i choroba w ujęciu interdyscyplinarnym. Sesja Studenckich Kół Naukowych

Kolegium Dziekańskie wraz z Komitetem Organizacyjnym Sesji Studenckich Kół Naukowych Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach SUM zapraszają Studentów i Doktorantów do udziału w sesji ustnej i posterowej konferencji naukowej SKN pt. „Zdrowie i choroba w ujęciu interdyscyplinarnym”, zorganizowanej w ramach Jubileuszu 20-lecia Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach, która odbędzie się 24 maja 2022 r. w Centrum Dydaktycznym Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach.

Do uczestnictwa w konferencji uprawnieni są Studenci i Doktoranci Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach SUM oraz Studenci innych Wydziałów SUM w Katowicach zrzeszeni w kołach naukowych działających w ramach Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Sesji Studenckich Kół Naukowych Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach SUM.

Termin nadsyłania abstraktów za pośrednictwem karty zgłoszeń do dnia 8.05.2022r., na adres email:

Zapraszamy do udziału w Sesji !

Do pobrania: