Studenckie praktyki zawodowe w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie.

UWAGA STUDENCI KIERUNKU LEKARSKIEGO!!!

Informujemy, iż została zawarta Umowa ramowa w sprawie prowadzenia studenckich praktyk zawodowych, pomiędzy:

Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach a Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym
im. Najświętszej Maryi Panny z siedzibą przy ul. Bialskiej 104/118, 42-200 Częstochowa.

Z tytułu niniejszej umowy na praktyki zawodowe mogą być kierowani wyłącznie studenci kierunku lekarskiego.

Jednocześnie przypominamy, że podstawą odbycia praktyk jest wydane przez poszczególne Wydziały Uniwersytetu i zaakceptowane przez jednostki przyjmujące na praktykę, skierowanie studenta na praktykę, zawierające proponowany termin jej realizacji oraz program praktyk.