Wyniki postępowania rekrutacyjnego do udziału w Szkole Letniej w Monachium w dniach 01.08-05.08.2022 r.

Szanowni Studenci,

zgodnie z Regulaminem rekrutacji studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do udziału w Szkole Letniej w Monachium w dniach 01.08-05.08.2022 r. zakwalifikowanych zostało 5 studentów WNMK i 5 studentów WNMZ, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów rankingowych w ramach każdego Wydziału. Poniżej zamieszczone są listy z wynikami rekrutacji.

Osoby niezakwalifikowane nie spełniły wymogów określonych w Regulaminie.

W przypadku osób, które uzyskały taką samą liczbę punktów o miejscu na liście rankingowej decydowała łączna liczba opublikowanych prac  i opracowanych streszczeń.

W przypadku rezygnacji z udziału w Szkole Letniej prosimy o niezwłoczne przesłanie informacji na adres