Informacja

Kolejna Umowa ramowa w sprawie prowadzenia studenckich praktyk zawodowych, pomiędzy: Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach a Scanmed S.A.

UWAGA STUDENCI!!!

Informujemy, iż została zawarta kolejna Umowa ramowa w sprawie prowadzenia studenckich praktyk zawodowych, pomiędzy:
Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach a Scanmed S.A, z siedzibą w Warszawie.

Dodatkowo informujemy, że w ramach porozumienia można realizować praktykę zawodową w jednostkach należących do spółki tj.:

SZPITALE:

5. Kraków ul. Jana Pawła II 84
  6. Kraków ul. Podchorążych 2
  7. Kraków ul. Rakowicka 16
  8. Kraków ul. Warszawska 24 (wejście od ul. Szlak 42)

CENTRA KARDIOLOGICZNE:

1. Bielsk Podlaski ul. Kleszczelowska 1
  2. Chorzów ul. Strzelców Bytomskich 11
  3. Częstochowa ul. Mickiewicza 12
  4. Ełk ul. Baranki 25
  5. Iława ul. Gen. Andersa 3
  6. Kluczbork ul. Marii Skłodowskiej-Curie 23
  7. Kutno ul. Kościuszki 52
  8. Piotrków Trybunalski ul. Rakowska 15
  9. Racibórz ul. Gamowska 3a
  10. Sosnowiec ul. Szpitalna 1
  11. Szczecinek ul. Kilińskiego 7
  12. Tomaszów Mazowiecki ul. Jana Pawła II 35

Jednocześnie przypominamy, że podstawą odbycia praktyk jest wydane przez poszczególne Wydziały Uniwersytetu i zaakceptowane przez jednostki przyjmujące na praktykę, skierowanie studenta na praktykę, zawierające proponowany termin jej realizacji oraz program praktyk.

logo SUM

Kolejna Umowa ramowa w sprawie prowadzenia studenckich praktyk zawodowych, pomiędzy: Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach a Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

UWAGA STUDENCI!!!

Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach a Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.