logo SUM

II Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Głogowie – „Pielęgniarki i pielęgniarstwo dla zdrowia nas wszystkich”

Uczelniane Koło Naukowe PTP – nauczycieli akademickich przy PWSZ w Głogowie, Studenckie Koło Naukowe PTP przy PWSZ w Głogowie, Instytut Medyczny PWSZ w Głogowie skierowało do Uczelni zaproszenie na II Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową pt.: „Pielęgniarki i pielęgniarstwo dla zdrowia nas wszystkich”, która odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie w dniach 19-20 kwietnia 2023 r.

Przedsięwzięcie odbędzie się w formie hybrydowej (stacjonarnie i zdalnie), a udział w nim jest bezpłatny.

Przyjmowanie zgłoszeń na konferencję oraz streszczeń wystąpień trwa do 31 marca 2023 r.

Nadsyłanie prezentacji, e-posterów na konferencję trwa do 12 kwietnia 2023 r.

W załączeniu: