logo SUM

KOMUNIKAT NR 3/ 2023 DZIEKANA WYDZIAŁU NAUK FARMACEUTYCZNYCH W SOSNOWCU Z DNIA 05.01.2023 r w sprawie XLIV Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich

UWAGA.
Studenci V roku jednolitych studiów magisterskich kierunku: farmacja i analityka medyczna oraz II roku studiów drugiego stopnia kierunku: kosmetologia i biotechnologia medyczna Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu uprzejmie informuję, że w dniu 13.01.2023 r., tj. piątek, w sali wykładowej w budynku Wydziału przy ul .Jagiellońskiej 4 w Sosnowcu, o godz. 09.00. odbędzie się XLIV Wydziałowy Konkurs Prac Magisterskich, organizowany przez Samorząd Studencki Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Podczas konkursu będą prezentowane prace magisterskie tegorocznych absolwentów kierunków:

• farmacja
  • analityka medyczna
  • biotechnologia medyczna II stopnia
  • kosmetologia II stopnia.

Obecność podczas konkursu jest obowiązkowa.

Z wyrazami szacunku,
dr hab. n. med. Robert Wojtyczka