UWAGA STUDENCI!

Informujemy, że Rada Powiatu Strzyżowskiego ogłosiła nabór wniosków o przyznanie stypendium  dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim.

Stypendium w wysokości 2 000,00zł miesięcznie przyznawane jest na okres 9 miesięcy w danym roku studiów.

Podstawowym warunkiem przyznania stypendium jest bycie studentem w roku akademickim 2023/2024 na co najmniej IV roku studiów oraz zobowiązanie się stypendysty do odbycia stażu podyplomowego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie a także podjęcie pracy w ZOZ Strzyżów przez określony w warunkach naboru okres (uzależniony od okresu pobierania stypendium). Ponadto, osoba ubiegająca się o stypendium nie musi pochodzić ani być mieszkańcem powiatu strzyżowskiego.

Zainteresowany student składa wniosek osobiście w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Strzyżowie lub za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu) na adres Starostwo Powiatowe w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 15, 38-100 Strzyżów, w terminie do 29 września 2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące ubiegania się o przyznanie ww. stypendium wraz z dokumentami jakie należy złożyć znajdują się na stronie internetowej powiatu pod adresem: www.strzyzowski.pl (BIP – zakładka „Stypendia”).