Zapraszamy studentów I roku na szkolenie!

Biblioteka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zaprasza studentów I roku na szkolenia biblioteczne on-line, które odbędą się za pośrednictwem platformy MS Teams.

W czasie szkolenia:

• opowiemy o zasadach korzystania z czytelni oraz wypożyczalni,
  • nauczymy korzystać z bibliotecznego katalogu oraz z usługi „zdalnego dostępu do zbiorów”,
  • pokażemy jak korzystać z naszych zbiorów on-line,
  • chętni studenci będą mogli zapisać się do Biblioteki oraz zarezerwować pierwsze książki.

Na szkolenia obowiązują zapisy (z wyjątkiem szkolenia bibliotecznego dla studentów I roku Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu).

Formularze zapisu dostępne są pod linkami poniżej:

Dla studentów Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach:

Dla studentów filii w Bielsku-Białej:

Dla studentów I roku Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu oraz Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu :

Dla studentów Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu (brak zapisów, linki bezpośrednio do spotkań)

Dane wysyłającego:
Katarzyna Frąckowiak