Banner promujący
Międzynarodowy Kongres Jakości Kształcenia ICEQ, który odbędzie się w dniach 18-20 października w Katowicach.Zapraszamy na Międzynarodowy Kongres Jakości Kształcenia ICEQ, który odbędzie się w dniach 18-20 października w Katowicach.

W pierwszym dniu Kongresu, tj. 18 października w godzinach 11.00-15.00 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach, ul. Medyków 8b, w ramach „Spotkań Wspólnot Uczących Się” odbędą się warsztaty prezentujące Wydziały SUM.

Tematyka warsztatów to:
• Podnoszenie jakości kształcenia w SUM-ie; wirtualny pacjent narzędziem symulacji medycznej dla studentów
• Dzień z farmaceutą
• Sprawdź swój sposób żywienia
• Samokontrola piersi

To doskonała okazja, aby lepiej poznać naszą uczelnię oraz dowiedzieć się, jakie innowacje i projekty wprowadzamy w obszarze kształcenia.

W kolejnych dniach, na szczególną uwagę zasługują spotkania, które obędą na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego, ul. Uniwersytecka 4,
40-007 Katowice, m.in. spotkanie przedstawiciela Eurodesku z przedstawicielami samorządów studenckich uczelnianych i wydziałowych uczelni Konsorcjum Akademickiego Katowice – Miasto Nauki 2024,
warsztaty: Praca i nauka w bezpiecznym otoczeniu, Warsztaty: Program „Obywatele, równość, prawa i wartości”(CERV)

Bardzo liczymy na aktywny udział społeczności studenckiej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach we wszystkich wydarzeniach organizowanych w ramach ICEQ.

Szczegółowe informacje dotyczące programu Międzynarodowego Kongresu Jakości Kształcenia ICEQ, wraz z lokalizacją oraz sposobem rejestracji na poszczególne spotkania, znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia www.iceq.pl.


Dane wysyłającego:
Anna Hetmańczyk-Kaczyńska