Uprzejmie informuję, że Koło Naukowe Zarządzania „Menedżer” Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w I Katowickim Sympozjum Kół Naukowych „Przemiany Innowacyjne: Nowe Trendy Kształtujące Przyszłość”, które odbędzie się 28 maja 2024 r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Członków kół naukowych i ich opiekunów, a także całą społeczność studencką zachęcamy do zgłaszania referatów wraz z publikacją w czasopiśmie ARBE.

Sympozjum będzie się składać z dwóch części:

• Pierwsza, skoncentrowana będzie na zagadnieniach naukowych, podczas której zostaną wygłoszone referaty w ramach sesji tematycznych, a także uczestnicy otrzymają cenne wskazówki, które pomogą im przygotować artykuł do publikacji.
  • Druga część poświęcona zostanie wymianie doświadczeń pomiędzy zaproszonymi Gośćmi – byłymi członkami KN „Menedżer” i absolwentami Kierunku Przedsiębiorczość i Finanse, a uczestnikami wydarzenia.

>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <<<

Szczegółowe informacje dostępne są w załączniku.

Dane wysyłającego:
Dominika Dróżdż