Ponad 30 000 miejsc na bezpłatne szkolenia  Zachęcamy do zapoznania się z bezpłatnymi Szkoleniami Santander. Szkolenia Santander – bezpłatne i online dla każdegoKto może aplikować: Każdy powyżej 18 roku życia, uczestnicy nie muszą być klientami Grupy Santander.

#SantanderJęzykiMniejObce

Chcesz podszkolić angielski i zdobyć certyfikat IELTS? A może hiszpański, niemiecki, francuski lub włoski? Wybierz jeden z języków, ucz się kiedy i gdzie chcesz. Dostaniesz dostęp online na okres od 3 do 6 miesięcy.

Aplikuj o 1 z 25 000 miejsc do 13 maja 2024 r. :  https://www.santanderopenacademy.com/pl/sites/SantanderJezykiMniejObce.html

Cyberbezpieczeństwo dla każdego z Politechniką Poznańską 2024

Naucz się obrony przed cyberprzestępcami! Dowiedz się od Piotra Koniecznego z Niebezpiecznik.pl dlaczego smartphone to szatan. Otrzymasz trzymiesięczny dostęp do nagrań live’ów oraz kanału dla uczestników na Discordzie.
Aplikuj o 1 z 2 500 miejsc do 6 maja 2024 r.
https://app.santanderopenacademy.com/pl/program/cyberbezpieczenstwo-dla-kazdego-2024

Szkoła Giełdowa GPW & SGH 2024

Rozpocznij przygodę ze światem giełdy. Weź udział w spotkaniu z Pawłem Danielewiczem – autorem książki „Geometria Fibonacciego. Nowe ujęcie” oraz dr hab. Waldemar Rogowski, prof. SGH – głównym analitykiem Biura Informacji Kredytowej.  Otrzymaj 3 miesięczny dostęp do 29 h szkoleń, nagrań live’ów oraz społeczności na Discordzie.

Aplikuj o 1 z 1 000 miejsc do 6 maja 2024 r.: https://app.santanderopenacademy.com/pl/program/szkola-gieldowa_2024

Learn Excel, Canva, PowerBI or Photoshop

Chcesz poznać programy biurowe lub projektowania graficznego? Wybierz jedno ze szkoleń i otrzymaj do niego dostęp na zawsze.

Aplikuj o 1 z 5000 miejsc do 30 kwietnia 2024 r.: https://app.santanderopenacademy.com/pl/program/learn-excel-canva-powerbi-or-photoshop

Business for All 2024 – Harvard Business Publishing

Wybierz jeden z dwóch kursów: Podstawy biznesu, aby poznać podstawy marketingu, finansów i negocjacji lub Zarządzanie sobą, aby poprawić proces podejmowania decyzji, zarządzanie czasem i zdolność wywierania wpływu. Zwiększ swoje perspektywy zawodowe i zgarnij certyfikat od Harvard Business School Publishing.

Aplikuj o 1 z 5000 miejsc do 10 czerwca 2024 r.:

https://app.santanderopenacademy.com/pl/program/business-for-all-2024-harvard-business-publishing

Learn ChatGPT – 2024

Wiesz już czym jest ChatGPT? Chcesz dowiedzieć się, jak stosować go pracy i życiu prywatnym? Nauczysz się m.in. jak tworzyć treści SEO, prezentacje oraz jak usprawnić swoje codzienne czynności. Wybierz jedno ze szkoleń i otrzymaj do niego dostęp na zawsze.

Aplikuj o 1 z 5000 miejsc do 11 czerwca 2024 r.:

https://app.santanderopenacademy.com/pl/program/learn-chatgpt-2024

W razie pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym: