Informujemy, że Powiat Jasielski ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium na okres 9 miesięcy tj. od dnia 1 października danego roku do dnia 30 czerwca następnego roku kalendarzowego na rok akademicki 2024/2025 dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim.

Stypendium w wysokości 1 500,00 zł miesięcznie, przyznawane jest studentowi, który spełni następujące warunki:

• jest studentem co najmniej IV roku studiów w roku akademickim 2024/2025,
  • zobowiąże się do odbycia stażu podyplomowego, a także podejmie pracę w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle.

Osoba ubiegająca się o stypendium nie musi być mieszkańcem powiatu jasielskiego.

Wniosek o przyznanie stypendium zainteresowany student składa w terminie do 15 września 2024 r.

Szczegółowe informacje dotyczące ubiegania się o przyznanie stypendium wraz
z niezbędnymi dokumentami są dostępne, na stronie internetowej pod adresem: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-jasielski/nabor-wnioskow-stypendialnych-dla-studentow-ksztalcacych-sie-w-szkole-wyzszej-na-kierunku-lekarskim.

Dane wysyłającego:
Dominika Dróżdż