Informujemy, że Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium na rok akademicki 2022/2023 dla studentów wyższych studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na kierunku lekarskim lub pielęgniarskim na uczelni mającej siedzibę na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Zasady przyznawania stypendium przez Gminę Świerzawa określa:

Jednocześnie wszelkie informacje nt. przyznawania stypendium  oraz naboru wniosków wraz z załącznikami znajdują się na stronie: https://www.swierzawa.pl/asp/stypendium-dla-studentow-kierunkow-lekarskiego-i-pielegniarskiego,484,,1

Wniosek należy składać w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Świerzawie osobiście, pocztą, lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP od dnia 1 czerwca do dnia 10 września danego roku kalendarzowego.

Dodatkowe informacje można pozyskać w Urzędzie Miejskim w Świerzawie pod numerem telefonu 75 71 35 388.