Stypendium Rektora – dotyczy studentów WNOZB

WNIOSKI O PRZYZNANIE STYPENDIUM REKTORA
NA ROK AKADEMICKI 2022/2023
BĘDZIE MOŻNA SKŁADAĆ OD od 29.08.2022 r. W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:

Student jest ZOBOWIĄZANY do wypełnienia wniosku na swoim koncie w elektronicznym systemie dziekanatowym – zakładka STYPENDIA – dodaj wniosek o stypendium Rektora i uzupełnia adres korespondencyjny, nr konta bankowego oraz stosowne oświadczenia.

1. Student drukuje wypełniony elektronicznie w systemie dziekanatowym:
    Wniosek o przyznanie świadczenia;
    Oświadczenia – załącznik nr 8 i załącznik nr 16 (jeśli osiągnięciem studenta jest wyłącznie wysoka średnia zał. nr 16 nie jest wymagany), oraz dołącza pozostałą dokumentację.
    Wniosek i oświadczenia należy własnoręcznie podpisać oraz uzupełnić pola Rok studiów (student wpisuje rok na którym będzie studiował w roku akademickim 2022/2023).
  2. Następnie Student jest zobowiązany dostarczyć komplet dokumentów zgodnie z Regulaminem Przyznawania Świadczeń dla Studentów SUM,  do Dziekanatu Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu w terminie do 6 października 2022 r.