Zaproszenie na wykład dr hab. n. farm. Tomasz Osmałek Kierownik Katedry i Zakładu Technologii Postaci Leku Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pt. ,,Półstałe postacie leku: technologia, jakość, skuteczność działania’’

Dzień dobry,

zwracam się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie poniższego ogłoszenia na stronie WNF w zakładce aktualności (Dziekanat Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu – Serwis studencki SUM).

Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne oddział Katowice zaprasza na wykład pt. ,,Półstałe postacie leku: technologia, jakość, skuteczność działania’’, który wygłosi dr hab. n. farm. Tomasz Osmałek Kierownik Katedry i Zakładu Technologii Postaci Leku Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Wykład odbędzie się 17.03.2022 o godzinie 19:00 za pomocą platformy ClickMeeating.

Link do spotkania:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności studentów VI roku kierunku farmacja odbywających sześciomiesięczne praktyki zawodowe.