EGZAMIN KOMISYJNY z przedmiotu: Chemia ogólna i nieorganiczna, dla studentów I roku, kierunku analityka medyczna

Szanowni Państwo,

EGZAMIN KOMISYJNY z przedmiotu: Chemia ogólna i nieorganiczna dla studentów I roku, kierunku analityka medyczna odbędzie się w dniu 16.03.2022 r. o godz. 9:00.
Egzamin zostanie przeprowadzony w formie ustnej w kampusie E w pokoju nr 3 przy ul. Jedności 8.

Dziekanat
Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
SUM

logo SUM

Egzamin komisyjny Mikrobiologia 18.03.2022 r.

UWAGA!!!

EGZAMIN KOMISYJNY Z PRZEDMIOTU: MIKROBIOLOGIA  DLA STUDENTÓW  II ROKU KIERUNKU FARMACJA  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 18.03.2022 r. O GODZINIE 9:00  W KAMPUSIE  E,  W POKOJU NR 3  WYDZIAŁU NAUK FARMACEUTYCZNYCH W SOSNOWCU ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH PRZY ULICY JEDNOŚCI 8.

EGZAMIN KOMISYJNY

Szanowni Państwo,

EGZAMIN KOMISYJNY z przedmiotu: Biochemia, dla studentów II roku, kierunku biotechnologia medyczna studia I stopnia odbędzie się w dniu 16.03.2022 r. o godz. 10:00. Egzamin zostanie przeprowadzony w formie ustnej w kampusie E w sali nr 3 przy ul. Jedności 8.

Dziekanat

Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu SUM