Budynek Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Dni Otwarte Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

W miesiącu maju 2020 roku mogliśmy wirtualnie uczestniczyć w Dniach Otwartych Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu.

W formie multimedialnej zostały zaprezentowane przez Pracowników Wydziału poszczególne kierunki studiów: analityka medyczna, farmacja, biotechnologia medyczna i kosmetologia.

Wirtualnie gościliśmy w Katedrze i Zakładzie Chemii Klinicznej i Diagnostyki Laboratoryjnej, Zakładzie Farmacji Aptecznej, Katedrze Genetyki Medycznej, Katedrze Kosmetologii oraz w Muzeum Medycyny i Farmacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, zlokalizowanego na terenie Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu.

Podczas wirtualnej prezentacji Wydziału, można było zapoznać się ze strukturą organizacyjną, realizowanymi zadaniami naukowo-dydaktycznymi, oraz tajnikami studiowania w Wydziale Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu.

[Przesłane przez: Aneta Roślicka]