logo SUM

XIII Studencka Ogólnopolska Konferencja Okulistyczna

Studenckie Towarzystwo Naukowe oraz Katedra Okulistyki Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego mają zaszczyt zaprosić studentów i lekarzy, szczególnie członków i absolwentów SKN Okulistyki, na kolejną edycję corocznej Studenckiej Ogólnopolskiej Konferencji Okulistycznej „Okulistyka przez okna wehikułu czasu”.

W tym roku będzie ona poświęcona diagnostyce okulistycznej. Spotkanie będzie dobrą okazją do podróży w czasie, zapoznania się z historią rozwoju badań diagnostycznych stosowanych w okulistyce.
Które badania przetrwały próbę czasu, gdzie nastąpił największy postęp?
Te i inne odpowiedzi postaramy się wyjaśnić w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia.

Konferencja odbędzie się 22.04.2023r. o godz. 11:00 w wyjątkowej scenerii zabytkowego pawilonu Rafał dawnego Szpitala Miejskiego w Rybniku, w nowo otwartym Edukatorium Juliusz z ekspozycją poświęconą historii medycyny i farmacji.

Kontakt:  .

Link do wydarzenia na stronie fb:

Dane wysyłającego:
Dominika Grzeszczyk