Studenta ucząca się na tablecie

Egzamin komisyjny z przedmiotu Biologia i Genetyka dla studentów I roku kierunku FARMACJA, odbędzie się w dniu 18.05.2020r., od godziny 11:30. Egzamin zostanie przeprowadzony w formie telekonferencji za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

[Przesłano przez: Agnieszka Rabikowska]

praca przy laptopie

Egzamin komisyjny z przedmiotu Nowe strategie w diagnostyce chorób cywilizacyjnych dla studentów I roku kierunku BIOTECHNOLOGIA MEDYCZNA II stopnia, odbędzie się w dniu 18.05.2020r., o godzinie 11:00. Egzamin zostanie przeprowadzony w formie telekonferencji za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

[Przesłano przez: Agnieszka Markowska]

Studenta ucząca się na tablecie

Egzamin komisyjny z przedmiotu Biochemia dla studentów II, oraz III roku kierunku BIOTECHNOLOGIA MEDYCZNA I stopnia, odbędzie się w dniu 18.05.2020r., o godzinie 10:00. Egzamin zostanie przeprowadzony w formie telekonferencji za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

[Przesłano przez: Agnieszka Markowska]